ProfesyonelSite Yönetim Yazılımı

Daire / Site Sakinleri Veri Girişi / Değiştirme

Apyon Site Yönetim yazılımına Giriş yaptıktan sonra daire/site sakinleri bilgilerinizi excelden aktarım ile yada manuel olarak yapabilirsiniz.

Manuel daire eklemek için sol menüdeki Daire Ekle düğmesine basılarak daire ekleme formu ekrana getirilir. (Resim 1.)

Resim 1. Daire (Site Sakinleri) Giriş Formu

Verilerin doldurulması

Daire girişinde Daire No, Ad Soyad, Telefon gibi bilgiler bulunmaktadır. Veri güvenliği açısından Daire No sadece veri girişi sırasında girilebilmektedir. Daire No değiştirilerek kaydedilirse aynı daire bilgileri ile eskisi değiştirilmeden yeni bir daire kaydı daha açılacaktır. Tüm bilgileri girdikten sonra Kaydet düğmesi ile daire bilgileri kaydedilir.

Not: Daire listesi bulunan sağdaki Daire Hızlı İşlem deki daire bilgileri performans açısından sadece açılışta yüklendiği için. Girişler yapıldıktan sonra bu menüde çıkması için klavyeden F5 tuşuna basılması yeterli olacaktır.

Daire bilgilerinden sms gönderilmesi isteniyorsa Sms ile bilgilendir kutusu seçili olmalıdır. Bu alan seçili olmayan sakinler için sms gönderimleri yapılmaz.

Grup ile ilgili işlemler için grup bölümünden ilgili seçenekler seçilmelidir. Birden fazla grup seçilebilir ve Grup seçenekleri Parametreler formundan arttırılabilir.

Eğer kiracı oturuyor ise kiracı sekmesinden kiracı iletişim bilgileri doldurulabilir.